Takie przemyślenia...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Takie przemyślenia...

Postprzez Manomento Cz, 02.02.2017 20:56

Witam Pani Krystyno!

Tak co rok, co dwa się odzywam, ale od wielu, wielu ładnych lat :) Skończyłam właśnie czytać "Pani zyskuje..." Natchnęła mnie Pani do sięgnięcia po książkę Danuty W. Czytam, pochłaniam. Czy kiedykolwiek zawita Pani jeszcze do Sieradza (może właśnie z tym przedstawieniem, bo bardzo pragnę je zobaczyć, choć wiem, że mogę sobie chcieć ;) Jeszcze jako dzieciak byłam na Pani monodramie w sieradzkim teatrze. Jakie to było wrażenie! Pani ubrana na czarno, wysokie krzesło i choć nie pamiętam słów, to pamiętam, jak ogromną dawkę emocji mi Pani przekazała! Potem wyjazd do Pani do Warszawy na Shirley. Niestety, teraz mogę zapomnieć o jakimkolwiek wyjeździe. Czy przyjedzie Pani do nas? Co trzeba zrobić, żeby ponownie zawitała Pani do Sieradza? Pozdrawiam ciepło i żegnam się na pewnie kolejny rok, dwa ;)
M.
Manomento
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn, 30.11.2009 11:53

Re: Takie przemyślenia...

Postprzez Krystyna Janda So, 04.02.2017 08:11

Serdecznie pozdrawiam Nasz Impresariat działa na zasadach odpowiedzi na zaproszenia. Jeśli znajdzie się organizator dla Sieradza na pewno przyjadę. Nasze wyjazdy są istotnym elementem działania fundacji. Wszystkie spektakle są do kupienia i mają swoją cenę , taką samą dla wszystkich. Chodzi potem tylko o uzgodnienie terminów, głównie z aktorami. Ukłony i najlepsze życzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja