rak i inne choróbska

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

rak i inne choróbska

Postprzez justa Cz, 12.01.2017 23:07

Przeczytałam Pani wpis o kolejnym niestety raku w "rodzinie". To taki aktualny temat, że może powinna Pani sztukę napisać i wystawić. Dużo tych osób wokół nas, wyleczonych , z szansą na wyleczenie i ... Ja niestety musiałam się z tym zmierzyć, kiedy mój syn miał 2 lata. byłam przekonana, że umrę w pół roku. Gdyby ktoś zapytał mnie o tamten czas, to był czas utracony, niewiele z niego pamiętam, taki rok, który przeleciał mi między palcami. 2 lata po odkryciu choróbska kupiłam sobie pierwsze nowe ubranie.
A teraz cieszę się życiem, byłam u Pani w teatrze w grudniu i zbieram ze znajomymi 14tą tonę nakrętek dla straszliwie chorej dziewczynki.

Serdecznie pozdrawiam i proszę o te sztukę dla nas i o nas - dla wyleczonych i tych którzy się zmagają i tych koło nich zmagających się z chorobą bliskich.
Jednym słowem mam od dziś marzenie.

Pozdrawiam
justa
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 11.12.2016 22:52

Re: rak i inne choróbska

Postprzez Krystyna Janda Pt, 13.01.2017 09:04

Takich tekstów jest dość dużo, część z nich bardzo dobrych i głośnych. Na świecie w krajach o mniejszych problemach , gdzie kudzie mogą zajmować się filozoficzną stroną egzystencji są grane i wciąż wystawiane. Próbowaliśmy to robić w Polsce. Choćby " Dowcip" wybitny tekst, ja grałam MAŁĄ STEINBERG długo na dużej sali, ale dziś publiczność nie chce tu tych tematów. W każdynm razie teksty społeczne wystawia się na małych scenach i salach. Nieustajemy w kolejnych próbach zaproponowania poważniejszych tematów. Serdecznie pozdrawiam. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja