Wręczanie kwiatów aktorom na scenie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wręczanie kwiatów aktorom na scenie

Postprzez pomarańcz Pn, 02.01.2017 15:07

Szanowna Pani Krystyno
Cóż się stało takiego, że nie można już osobiście przekazywać swoim ulubionym aktorom na scenie kwiatów osobiście tylko trzeba to robić "anonimowo" przez bileterów ?
Ostatnio mojej ulubionej i ukochanej od wielu lat aktorce Ewie Kasprzyk nie dane mi było wręczyć kwiatów na scenie bo jakaś Pani z obsługi powiedziała, że Pani KJ wprowadziła taki zakaz. Spotkaliśmy się oczywiście z Ewą poza sceną ale to już nie to (z resztą dzięki uprzejmości tej Pani właśnie). Ewie też bardzo zależało no wręczeniu kwiatów na scenie przeze mnie.
Co to się porobiło...
Pozdrawiam serdecznie
pomarańcz
Avatar użytkownika
pomarańcz
 
Posty: 50
Dołączył(a): Cz, 13.09.2012 20:19

Re: Wręczanie kwiatów aktorom na scenie

Postprzez Krystyna Janda N, 08.01.2017 20:31

Szanowna Pani, wejście na scenę w Och-Teatrze jest niemożliwe a w Teatrze Polonia trudne, niestety zdarzył się ostatnio wypadek oślepiona światłem pani , która wtargnęła na scenę, przewróciła się boleśnie. Do kwiatów najczęściej dołączany jest bilecik z wyjaśnieniami więc nie ma problemu z anonimowością. W żadnym z teatrów osoby z publiczności nie są wpuszczane na scenę. Zawsze kwiaty podają pracownicy teatru, na scenie, a w wielu teatrach także to jest zabronione i kwiaty trafiają bezpośrednio do garderób. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja