Świetny wywiad!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Świetny wywiad!

Postprzez GrejSowa So, 31.12.2016 00:39

Pani Krystyno,

Na Pani FB pojawił się świetny wywiad z kompozytorem Janem A.P. Kaczmarkiem. Wkleiłam go na "Ogólniaku" w lutym tego roku viewtopic.php?f=5&t=92270&start=80#p659199 Później jeszcze przypomniałam po wyborach prezydenckich w USA.

Treść zapowiedzi wywiadu na Pani profilu:"O radykalizacji nastrojów w Polsce i USA, patologiach zachodniej demokracji oraz skutkach rządu PIS-u mówi znany kompozytor". Uprzedzam, że nieco złudna i może niektórych zawieść.

Jest to bardzo ciekawa rozmowa, pan Kaczmarek jest bardzo interesującym rozmówcą. Widać, że doskonale orientuje się w sprawach Polski i świata, patrzy szeroko, jest świetnym obserwatorem, rozumie zachodzące zmiany, istniejące trendy. Nie operuje utartymi hasłami, zwrotami, lecz wykazuje się autentyczną wiedzą i rozumieniem tego, o czym mówi, podaje przykłady. Nie mówi wprost jaką katastrofę, przed którą stoi ludzkość, ma na myśli i co jest tą tytułową ścianą, ale każdy, kto patrzy równie szeroko i z zainteresowaniem, wie o czym mowa. Przy tym rozsądek ponad politycznymi emocjami. Bardzo zachęcam do przeczytania tego wywiadu. Zwłaszcza, że będzie coraz bardziej aktualny.

Pozdrawiam

Małgorzata M.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Świetny wywiad!

Postprzez Krystyna Janda N, 01.01.2017 23:31

Pozdrawiam na progu tego trudnego roku.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja