zapraszamy do Łodzi

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zapraszamy do Łodzi

Postprzez justa N, 11.12.2016 23:02

Pani Krystyno!
Pojechałam z misją do kasy teatru. Kupiłam 2 bilety na Shirley na grudzień dla siebie i dla koleżanki. A że misja była tajna, zaczęły mnie żreć wyrzuty sumienia. Spytałam więc o styczeń i ...już był repertuar. Dzwoniłam więc do męża, że pójdziemy na Boską, bo ja kupuję właśnie bilety i że będzie musiał wziąć urlop. Wrzuciłam do torby rozładowany telefon i wyjęłam drugi, co też już był ledwy. Powiedziałam mu, że kupiłam na 18tego stycznia i na tyle starczyło. Wyszłam bardzo zadowolona. A jak przyjechałam do domu do Łodzi, to dotarł do mnie ciekawy sms: Mam nadzieję, że jednak nie będziemy jechali 18.01 do teatru do Warszawy z ferii, na które jedziemy do Białki. i podpis: Mąż, który dzwonił 1000 razy.

Pani Krystyno, ja nie mogłam się opędzić od znajomych, którzy po usłyszeniu tego, co mnie spotkało, koniecznie chcieli te bilety :). Żeby mieć 2 rozładowane telefony w dzisiejszych czasach... Pozostaje mi śledzić repertuar i czekać na tę Boską :).

A tak poza tym chcemy Panią w Łodzi. Koniecznie!!! Był wprawdzie "Seks..." ale my wielbiciele chcemy Panią !!!

Pozdrawiam serdecznie.
Justyna z Łodzi.
justa
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 11.12.2016 22:52

Re: zapraszamy do Łodzi

Postprzez Krystyna Janda Pt, 23.12.2016 16:55

Dziękuję, jak tylko dostaniemy zaproszenie od kogoś , z jakiegoś miejsca w `łodzi, jedziemy. Podobno będziemy na festiwalu w marcu, z " Matkami i synami". Dobrych Świat dla wszystkich tam u Pani.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja