SHIRLEY VALENTINE w Olsztynie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

SHIRLEY VALENTINE w Olsztynie

Postprzez JagodaP Śr, 26.10.2016 21:01

Pani Krystyno,

Olsztyn Panią kocha ! Byłam dzisiaj wśród tych głośno się śmiejących, klaszczących i radośnie krzyczących. Dziękujemy za wspólną zabawę. Wcześniej widziałam Panią w wielu rolach i w naszym,
i w Pani teatrach, ale nigdy nie widziałam Pani w SV. Było to moim marzeniem !
Wszyscy o tym wiedzieli i wiedziała o tym moja koleżanka, jedna z organizatorek BabaFest. Nie da się opisać mojej radości, kiedy mi oznajmiła : "Jagoda rezerwuj sobie 26 października, bo właśnie uzgodniliśmy termin z Panią Jandą i będzie na BabaFest" . Czekałam bardzo długo i dzisiaj moje marzenie się spełniło ! Tak się złożyło, że Fundacja Mam Marzenie, która spełnia marzenia chorych dzieci, przyczyniła się do tego. Bardzo Pani dziękujemy i ja, i moje koleżanki /w sumie 6 osób / za wspaniały wieczór !!! Bawiłyśmy się DOSKONALE, a to, że się całej widowni podobało, widziała Pani po spektaklu. Wszystkim było bardzo trudno rozstać się z Panią, dlatego owacje trwały i trwały.

Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie, życzę spokoju i realizacji kolejnych spektakli, oraz dużo
radości z obcowania z nami, wiernymi Pani od lat, widzami. Teraz ja kłaniam się Pani nisko.

Jadwiga Pietrzak z Olsztyna
Avatar użytkownika
JagodaP
 
Posty: 498
Dołączył(a): N, 26.08.2007 17:13
Lokalizacja: Olsztyn

Re: SHIRLEY VALENTINE w Olsztynie

Postprzez Krystyna Janda Cz, 27.10.2016 00:43

Mi.l.a Pani Jadwigo, dziękuję, to był dla mnie świetny wieczór. Bardzo mi miło. Do zobaczenia, a Panie organizujące wszystko, pomagające innym, nieprawdopodobne. Świetne. Wspaniałe. Wszystkiego dobrego, szczęśliwego i milego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja