Pomoc Polsce

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pomoc Polsce

Postprzez iwona7grodzka Pt, 30.09.2016 08:18

Pani Krystyno,
Przyszedł mi do głowy pomysł może szalony, ale proszę potraktować to co piszę na poważnie. Jest Pani kobietą mądrą, doświadczoną, odważną, kreatywną. Ma Pani ogromny szacunek większości Polaków. W "Człowieku z Żelaza" walczyła Pani o lepszą Polskę, ale życie pokazało, że wyszło, jak wyszło.
"Dobra zmiana" przeraża teraz większość myślących Polaków a także resztę Europy.
Do czego zmierzam. Jest Pani przede wszystkim Wielką artystką. Myślę, że ma Pani potencjał zorganizować wokół siebie mądrych ludzi, którzy byliby w stanie wyprowadzić nasz kraj z zapaści polityczno moralnej.
Może nie interesuje Pani polityka i na pewno w polityce człowiek musi się stykać z podłością, cynizmem. Trzeba mieć ogromną siłę moralną, ale Pani tę siłę ma. Zaistniała teraz konieczność dziejowa, trzeba pomóc Polsce, polskim kobietom, mężczyznom, dzieciom (mam na myśli planowane przez obecny rząd zmiany w systemie edukacji).
Ktoś mądry musi wyjść z inicjatywą. Pani ma mądrość, Pani ma energię, Pani ma poparcie większości - przynajmniej jeśli chodzi o kobiety, na na pewno zdecydowanej większości.
Proszę rozważyć na poważnie aktywny udział w życiu politycznym kraju. Zgromadzi Pani Wokół siebie ludzi zdolnych utworzyć sensowną partię opozycyjną. Może wreszcie wyjdziemy z zapaści. Widzę Panią w Parlamencie. Przy Pani Polska ma szansę zostać krajem cywilizowanym, godnym Europy.
Pozdrawiam serdecznie,
Iwona Grodzka
iwona7grodzka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 30.09.2016 07:47

Re: Pomoc Polsce

Postprzez Krystyna Janda So, 01.10.2016 07:21

Bardzo dziękuje , zawsze uważałam ze mogę dużo zrobić jako aktorka, reżyser i szefowa fundacji. Polityka nie jest na moja szczerość , emocjonalność i otwartość. Jestem zbyt Łatwopalna. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja