JESTEM Z PANIĄ !

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

JESTEM Z PANIĄ !

Postprzez martakowalska Śr, 28.09.2016 19:13

Dzień dobry Pani Krystyno . Może zacznę od tego, że jestem trochę zawiedziona, że nie odbędzie się spektakl w poniedziałek, ponieważ jestem z bardzo daleka i bilety do warszawy dosyć sporo mnie kosztowały, a miałam jechać tylko po to aby obejrzeć spektakl. Także może i teatr zwróci mi za spektakl ale bilety na pociąg przepadną , a mi no krótko nie przelewa się ...Ale nie mam o to jakiegoś wielkiego żalu , ponieważ Panią rozumiem. Skoro była Pani ,,jedną z inicjatorek'' czarnego protestu w poniedziałek to chce Pani wziąć udział. Oczywiście rozumiem i popieram w 100%. Ta sytuacja dla wszystkich jest bardzo wstrząsająca. Słuchałam dzisiaj w radiu zet Pani wypowiedź a teraz czytam post na fb Pana Terlikowskiego ,który mówi że przyznała się Pani do aborcji. Co Pani sądzi o tym ?... Matko Święta... Nie wiem co bym zrobiła na Pani miejscu gdyby ktoś wypisywał o mnie takie rzeczy. Niech Pani się nie poddaje i walczy o swoją racje . Jestem z Panią całym sercem.Pozdrowienia
martakowalska
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 17.06.2016 20:19

Re: JESTEM Z PANIĄ !

Postprzez Krystyna Janda So, 01.10.2016 07:08

Będzie lepiej, ja mówiła moja babcia zachowawczo. Serdeczności. Musimy się zebrać razem, nawet ponosząc straty doraźne. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja