NOWOCZESNOŚĆ

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

NOWOCZESNOŚĆ

Postprzez LenkaLenka So, 03.09.2016 22:03

Dzień dobry Pani Krystyno. Chciałabym Pani powiedzieć, że jest Pani jedną z niewielu aktorek w tym wieku które udzielają się w mediach społecznościowych itp. Ogromne podziw i gratulacje dla Pani, że potrafi Pani tym się posługiwać ( przepraszam za takie wyrażenie, ale wiele starszych osób tłumaczy się właśnie tym, że nie potrafią się nauczyć posługiwać internetem dlatego się tym nie zajmują ) . Pani jest jednak najlepszym przykładem, że jak się chce to można . Ma pani facebooka, instagrama i własną stronę. Naprawdę darzę Panią szacunkiem nie tylko, za Pani talent , ale i za to , że dzieli się Pani z fanami swoimi przeżyciami właśnie na tych stronach. Czy to przez wstawienie zdjęcia i wpisu. Wielu ludziom jest to bardzo potrzebne. Czytając Pani wpisy nie raz wiele rzeczy sobie uświadomiłam i nauczyłam się bardzo dużo. Także życzę dalszego bogatego życia w ,, social media'' i zachęcam do dalszego pójścia z duchem czasu , np hmm.... założeniu Snapchat'a . Było by jednym słowem ,,ekstra'' . Pozdrawiam .Wielkie wielkie ukłony dla królowej.
LenkaLenka
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 03.09.2016 21:49

Re: NOWOCZESNOŚĆ

Postprzez Krystyna Janda Śr, 07.09.2016 10:54

Bardzo dziękuję Kłaniam się.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja