siły

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

siły

Postprzez Marcellino N, 24.04.2016 11:23

Zmniejszona dotacja odbije się na funkcjonowaniu Teatru Polonia i Och-Teatru w nowym sezonie artystycznym. - Mieliśmy zaplanowanych dziesięć premier, jak zwykle, pięć dla Teatru Polonia, pięć dla Och-Teatru. Teraz plany ograniczyłam do pięciu premier w sumie, dla obu teatrów. Mam nadzieję, że publiczność mimo wszystko od nas nie odejdzie - powiedziała Krystyna Janda.

To nie koniec konsekwencji drastycznie zmniejszonych dotacji. Teatry Krystyny Jandy co roku w wakacje grały za darmo spektakle plenerowe na pl. Konstytucji i przy Grójeckiej 65 w Warszawie. W tym roku Fundacji Krystyny Jandy nie stać na zorganizowanie tego wydarzenia. - Przez ostatnie dziewięć lat pokazywaliśmy też przedstawienia w wakacje. Stworzyliśmy letni repertuar - dziesięć tytułów. Teatr dla każdego, dostępny na wyciągnięcie ręki. Nie będzie tego, niestety, choć warszawiacy się przyzwyczaili. Gratuluję urzędnikom decyzji.

za: http://www.e-teatr.pl

Szkoda. Życzę siły i wytrwałości. Róbmy swoje.
Avatar użytkownika
Marcellino
 
Posty: 422
Dołączył(a): Pt, 03.06.2011 12:52

Re: siły

Postprzez Krystyna Janda Śr, 27.04.2016 11:17

Dziękuję. Robię. Choć prawicowi dziennikarze piszą weź się czerwona k...rwo do roboty a nie czekaj na pieniądze. Na k..wę się zgadzam an czerwoną nie. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja