kotwice

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

kotwice

Postprzez joanna_d_arc N, 09.08.2015 11:55

Dzien dobry Pani Krystyno ,

chce po prostu podziekowac - ze Pani jest . Ze sa Pani Teatry , dziennik , madre komentarze . Ze sa to jedne z moich osobistych " kotwic " utrzymania sie w morzu nonsensow , nieprzyjazni , niepokoju - tego wszystkiego co dzieje sie ostatnio w Polsce . Prezydent Duda nie jest " moim " , PiS nie jest moja opcja , Episkopat nie jest autorytetem , polskie oblicze katolicyzmu ziejacego nienawiscia nie jest " moim " , decyzje o budowie pomnika smolenskiego zamiast pieknej szkoly czy chocby domu opieki - nie maja mojego poparcia .I autentycznie boje sie co bedzie dalej . I w takim morzu zla i glupoty - musze sie trzymac moich " kotwic " ktore powoduja , ze zycie w " moim " w koncu kraju - jest jeszcze mozliwe . Jest to grono madrych i " pieknych " ludzi do ktorych nalezy tez Pani , Pani Premier Ewa Kopacz tak dzielnie walczaca z fala nienawisci ze strony ludzi PiS ,
byly Prezydent Komorowski , ktory z wielka klasa odszedl ze stanowiska , mimo ze stracil je
z powodu oszczerczej i wrecz podlej kampanii konkurenta , jest Pan Jerzy Stuhr i jego syn Maciek , jest Pan Janusz Gajos , jest Pani Profesor Magdalena Sroda , byl Pan Profesor Bartoszewski , jest pare logicznych i uczciwych gazet , grono madrych przyjaciol ktorzy nie sa z " Pokolenia JPII " ale sa z pokolenia pracowitego i uczciwego ..I sa to tez moje dzieci i wnuki - myslace madrze i chcace byc obywatelami Europy , a nie ciemnogrodu . Tylko czy to wszystko wystarczy zeby przezyc , zeby nie zatopila - obecna fala , wyjatkowo mocna ?

Serdecznie Pania pozdrawiam , zycze duzo zdrowia , sil , radosci , sukcesow .Po prostu - wszystkiego co najlepsze .
joanna_d_arc
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 09.08.2015 11:27

Re: kotwice

Postprzez Krystyna Janda So, 15.08.2015 04:55

I nawzajem , życzę dobrych dni, spokojnego bezpiecznego czasu. Jakoś jestem dobrej myśli. A jak będzie ciężko z "ciemniejącym horyzontem", zawsze mamy jasność w duszy, emigrację wewnętrzną i przeczekanie. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron