Związek otwarty

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Związek otwarty

Postprzez Sosna Pt, 07.08.2015 18:05

Witam serdecznie!
W minioną środę udało mi się przyjechać do stolicy, żeby obejrzeć "Związek otwarty" i w planach "Truciciela". Niestety, kilka minut przed rozpoczęciem drugiego przedstawienia z powodów rodzinnych musiałam zrezygnować. Z ciężkim sercem odchodziłam spod Och -Teatru ale cóż... czasem tak bywa...
Za to napatrzyłam się na piękną Weronikę i przystojnego Otara. Grali z takim oddaniem mimo chyba 40 stopniowego ciepła! Żar lał się z nieba, a owinięty czerwonym szalikiem p.Saralidze nawet nie próbował uwolnić się z niego. P. Nockowska urzekająca! Oglądając przedstawienie czuło się, że to Pani z córką reżyserowała - tyle energii i dopracowanych szczegółów! I słychać każde wypowiadane słowo. Oglądałam "Związek otwarty" kilka temu w naszym gdyńskim teatrze w reżyserii Tomasza Mana z Beatą Buczek-Żarnecką i Mariuszem Żarneckim - też mi się podobał ale to nie była ta sama farsa, a może już po latach nie pamiętam dokładnie swojego odbioru...
Dziękuję za kolejne miłe przeżycia. Proszę o przekazanie słów uznania parze młodych aktorów.
Pozdrawiam
Sosna
 
Posty: 66
Dołączył(a): Cz, 26.02.2009 21:41

Re: Związek otwarty

Postprzez Krystyna Janda So, 15.08.2015 04:47

Bardzo dziękuję. oczywiście przekażę. Pozdrowienia dla Pani.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja