moje zdanie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

moje zdanie

Postprzez coffee Cz, 21.05.2015 13:55

Pani Krystyno,

Cenię Pani zdanie, rozumiem intencję ostatniego wpisu.
Każdy rozsądny człowiek, który pamięta ponure czasy rządów PiSu boi się powrotu tych klimatów.
Ale obecne napięcie wynika właśnie z tego, że przez lata rządów PO priorytetem był spokój - bez zakłóceń, bez zmian, bez reform. To pozorna harmonia, ułuda. Ogromne środki z UE, na których teraz stoi Polska, nie zawsze zresztą sensownie wydawane, skończą się maksymalnie w 2020. Już ich więcej nie dostaniemy, a co więcej będziemy musieli obficie łożyć do unijnej kasy, zapewniać wsparcie nowym państwom członkowskim.
Bez reform czeka nas twarde lądowanie. Służba zdrowia, przemysł, handel, rynek pracy, szkolnictwo, opieka socjalna i wiele innych gałęzi gospodarki jest w fatalnym stanie, w klinczu. Bez reform czeka nas los trudniejszy od Grecji, tam przynajmniej mogą sobie zerwać oliwkę czy mandarynkę z drzewa, rybę w morzu złowić czy trzymać tanią w utrzymaniu kozę. I zimy mają jakby trochę cieplejsze. A nasze położenie geograficzne to dodatkowo ciągłe zagrożenie, nigdy nas nie ominęło centrum najgorszych wydarzeń.
Dlatego potrzebujemy zmian, reform, czasem może uciążliwych, ale przemyślanych. Skutecznych i przeprowadzonych zawodowo. Prowadzących do Polski silnej i bogatej.
Tego Pani i nam wszystkim życzę. Pozorny święty spokój już był. Pozdrawiam serdecznie.
coffee
 
Posty: 108
Dołączył(a): Pn, 30.07.2007 23:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: moje zdanie

Postprzez Krystyna Janda Cz, 21.05.2015 22:35

Jest perspektywicznie. Pewnie zresztą zaraz będą nowe partie i nowe pomysły. na razie ich wiarygodnych nie ma...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron