Teatr

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Teatr

Postprzez NorbertS Wt, 05.05.2015 11:18

Pani Krystyno,

Przeczytałem z dwa-trzy miesiące temu wywiad z Panią, w czasopiśmie (nie jakimś tam brukowcu), którego nie mogę teraz sobie skojarzyć (Pani/Twój Styl/ Zwierciadło). To chyba był Twój Styl (Na zdjęciach była Pani w bieli), że Pani mama śmieje się, że z teatru idzie Pani wieczorem do teatru. I tak intryguje mnie od tego czasu, czy jest to jeden z Pani teatrów, czy też zupełnie coś z licznych teatrów w Warszawie?

Przy okazji tej myśli zrodził się jeszcze wątek dodatkowy.
Pewnego dnia, gdy przeglądałem wydarzenia teatralne stolicy, zauważyłem, że w Teatrze Narodowym 21 maja 2015 będzie miała miejsce premiera "Mszy za miasto Arras" (monodram, w którym w głównej roli wystąpi J. Gajos). Taaaak, naiwnie myślałem, że kliknę "Kup bilet" i można popędzić na to wydarzenie. :P
W chwili obecnej, najbliższy termin, w którym będzie można być obecnym jako widz tego spektaklu, to wrzesień :lol:
Zastanawia mnie czy Pani uczestniczy w takich wydarzeniach, jak premiera na deskach innego teatru i czy podzieliłaby się Pani swoimi odczuciami po obejrzeniu takiej sztuki

Z pozdrowieniami

NS
NorbertS
 
Posty: 19
Dołączył(a): Śr, 29.04.2015 12:57

Re: Teatr

Postprzez Krystyna Janda Śr, 06.05.2015 21:49

Uczestniczę czasem , jeśli nie gram. Ale staram się nie oceniać ludzi ze srodowiska bo jest to dobry obyczaj żeby kolegów publicznie nie oceniać. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja