"Pani z przedszkola."

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Pani z przedszkola."

Postprzez ada1972 So, 17.01.2015 22:12

Szanowna Pani Krystyno,

Jest sobotni deszczowy wieczór. Właśnie wróciłam z moją przyjaciółką z kina, i na gorąco dzielę się z Panią wrażeniami po obejrzeniu „Pani z przedszkola". Film przejmujący, ujmujący, wzruszający, miejscami ironiczny, z humorem, momentami tragiczny. Jakie przesłanie z niego wyniosłam po obejrzeniu? A takie, że bez względu na to, w jakich okolicznościach się znajdujemy, bez względu na to, w jakiej kondycji fizycznej jesteśmy, pragniemy bliskości z drugim człowiekiem, w różnych jej odcieniach. I co jeszcze? To, że często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że w jaki sposób ulokujemy uczucia może mieć daleko idące konsekwencje dla innych... Ale bez względu na wszelkie konsekwencje, najważniejsze jest to, by kochać i być kochanym, i by nie szukać substytutów… Ciekawy sposób narracji ukazany poprzez opowieść „dojrzałego” trzyletniego chłopca. Cudowny, mądry film, świetnie zagrany, godny polecenia, choć na pewno daleki od komercji. I chwała mu za to!

Serdecznie Panią pozdrawiam,

Ada Pasiniewicz
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: "Pani z przedszkola."

Postprzez Krystyna Janda Wt, 20.01.2015 14:03

O bardzo dziękuję. Nie potrafię nic powiedzieć, filmu ciągle nie widziałam, ale cieszę się ardzo. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja