Świątecznie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Świątecznie

Postprzez żyletka Wt, 23.12.2014 14:46

Kochana Pani Krystyno!
Najserdeczniejsze świąteczne życzenia miłości, radości, szczęścia, zdrowia, poczucia bezpieczeństwa, swobody i komfortu.
Wszystkiego wymarzonego od prawdziwego św. Mikołaja, za przyczyną którego działo się wiele cudów - zasłynął między innymi z nadzwyczajnych mocy nad płomieniami! A atrybuty , które są z nim utożsamiane to między innymi trzy piękne złote kule!
Wspaniałego słonecznego odpoczynku w Nowym 2015 Roku :)
Gorąco pozdrawiam czekając radośnie z nadzieją na Callas i inne fantastyczne wydarzenia w Nowym Roku , które nadają Sens i umilają wieczory np. „Ucho…” , „32…” „Ich czworo…”, koncerty w Ochu, , na wyjątkowe, bo 10. urodziny Polonii, itd… itd….. jednocześnie dziękując za wspaniałe artystyczne przeżycia w 2014 (jeszcze czeka mnie „Pani z przedszkola” już za kilka dni, jeszcze w starym Roku) 
Dzięki Pani jest mi często łatwiej. Czasem sobie myślę, na poziomie abstrakcji, bo na prawdę jestem świadoma jak Pani bardzo jest zajęta, że fajnie by było jak by wyszła książka z zebranymi Pani cytatami, udzielonymi radami, pogladami pogrupowanymi według kategorii np. miłość, praca itd. z krótkimi Pani komentarzami, ćwiczeniami duchowymi przygotowanymi i aprobowanymi przez Panią i fajnych psychologów lub doradców duchowych :)


Obrazek
żyletka
 
Posty: 28
Dołączył(a): Śr, 07.10.2009 20:34

Re: Świątecznie

Postprzez Krystyna Janda Śr, 24.12.2014 23:02

Serdecznie dziękuję i wzajemnie wszystkiego dobrego życzę. Od jakiegoś czasu pani Katarzyna Montgomery komponuje książkę, ma wyjść pod koniec roku. Zobaczymy. Serdecznośći
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja