Słów kilka.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Słów kilka.

Postprzez ada1972 Wt, 16.12.2014 20:06

Szanowna Pani Krystyno,

Jutro w Och-Teatrze premiera „Upadłych aniołów” w Pani reżyserii. Trzymam mocno kciuki za Państwa. Wyobrażam sobie, ile to emocji, nerwów, nieprzespanych nocy, ale wiem też, że będzie dobrze.

Pani Krystyno, proszę przyjąć także moc najszczerszych życzeń z okazji Pani zbliżających się urodzin. Życzę Pani zdrowia, uśmiechu, zawsze pozytywnej aury i samych najsmaczniejszych czekoladek w bombonierce.

Grudzień to także czas świąteczno-noworoczny. Niech będzie dla Pani i Pani Bliskich okresem rodzinnego ciepła, otuchy, samych pozytywnych uczuć , a dla Fundacji i Teatrów obfitością w twórczą wenę.

Przeglądając strony internetowe, trafiłam na informacje na temat nadchodzącej premiery „Pani z przedszkola.” Pani twórczość kojarzę raczej na poważnie, tu, w tym filmie - rola komediowa. Miło. Na pewno obejrzę. O ile mnie pamięć nie myli, ostatnio gościła Pani na ekranach kin i w TV w „Sponsoringu.” Wierzę, że w przyszłym roku zobaczę Panią ponownie na Pani Festiwalu w Szczawnie Zdroju. Czy wiadomo już coś może bliżej na ten temat, czy jeszcze za wcześnie?

Dobrego czasu, Pani Krystyno

Pozdrawiam serdecznie
Ada Pasiniewicz
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Słów kilka.

Postprzez Krystyna Janda Cz, 18.12.2014 06:35

Pani Ado, dziękuje za życzenia , za Pani długą "przyjaźń" ze mną , bardzo ja sobie cenię. Jesteśmy po premierze, wydaje się udanej sądząc z reakcji publiczności, a co festiwali letnich będę zawiadamiać. Wszystkiego dobrego na Święta i Nowy Rok.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja