jak to w życiu bywa

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

jak to w życiu bywa

Postprzez coffee Pn, 15.12.2014 00:18

Droga Pani Krystyno,

Przypomniał mi się list, który kiedyś do Pani napisałam.
Było to w sierpniu 2010. Dołączam link.

http://www.krystynajanda.pl/forum/viewtopic.php?f=11&t=84857

List dotyczył pani Agaty Kuleszy i jej roli w Pani teatrze.
Cieszyło mnie bardzo, że pani Agata zagra coś u Pani, że będzie miała szansę się pokazać.
Przez lata była aktorką mało znaną, z niezagospodarowanym talentem.
Ale gdy ktoś ją choć raz widział na scenie w Dramatycznym (w filmie raczej nie miała wtedy pola do popisu) wiedział jaki to talent!

I jak to się plecie w tym życiu?
Dziś Agata Kulesza - jak to się mówi - rządzi! :) Agata rules!
I to na światową skalę. Znowu cieszę się bardzo!
I choć wszyscy jej teraz nadskakują, to widzę, że ona (choć już aktorka "z nazwiskiem") z dużym dystansem podchodzi do tego całego szumu.

A ja widzę kolejny, mało wykorzystany super talent (moim zdaniem oczywiście), choć trochę już gra w serialach, ale co to wyzwanie.
Ireneusz Czop, Teatr Jaracza w Łodzi. Teraz za niego trzymam kciuki! ;)

A ile tych poukrywanych jeszcze nie wiadomo gdzie...

Ach dziwny ten Wasz zawód! :)

Wszystkiego dobrego!
coffee
 
Posty: 108
Dołączył(a): Pn, 30.07.2007 23:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: jak to w życiu bywa

Postprzez Krystyna Janda Pn, 15.12.2014 08:59

Tak, tak, i naprawdę wiele zależy od szczęścia także. Wszystkie sukcesy Agaty są nasza radością . Agata jest tak poza tym lubiana w tzw. środowisku ze jest to naprawdę wspólne święto. A jest przytomna, ironiczna a przede wszystkim autoironiczna jak nikt. Jest jak wiew świeżego powietrza. Życzymy Jej wspaniałych ról i sukcesów bez granic. Co do pana Ireneusza, jest znanym i lubianym, cenionym aktorem, też życzę sukcesów. Panią pozdrawiam już świątecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja