PRACA MATURALNA

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

PRACA MATURALNA

Postprzez martawrona Śr, 24.09.2014 19:21

Droga Pani Krystyno !
Niedługo zaczynam pisać swoją pracę maturalną z języka polskiego,nad tematem nie zastanawiałam się zbyt długo bo wiedziałam,że będzie on związany z filmem lub teatrem.Wybrałam temat ''Dzieło literackie a jego adaptacja filmowa'' Jedną z książek i filmów na które zdecydowałam się bez zastanowienia jest moja ukochana ''Pestka''-bliższy jest mi film bo dostarczył mi wielu emocji i wzruszeń których więcej dostrzegłam właśnie w filmie.Mam dopiero 19 lat ale to film który mocno mną ''ruszył'' i zawsze gdy go oglądam wywołuje we mnie uczucia nie do opisania.Już wielokrotnie pisałam tutaj,że jestem Pani wielką fanką ale będę to powtarzać zawszę i wszędzie UWIELBIAM TO CO PANI ROBI ! Zwracam się do Pani z ogromną prośbą,czy mogłaby Pani udzielić mi choć jednej małej rady od siebie co do mojej pracy,moim marzeniem jest dostać słowo na ten temat od reżysera tak wspaniałego filmu który zasługuje na wznoszenie go na piedestał wszędzie gdzie tylko to możliwe !
Z góry dziękuję i bardzo serdecznie pozdrawiam
Marta Wrona
martawrona
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt, 12.11.2013 22:51

Re: PRACA MATURALNA

Postprzez Krystyna Janda Pt, 26.09.2014 11:11

Miło mi , ale o jaką radę chodzi? Jak napisać? Jaki aspekt sprawy wydobyć? Książka opowiada o dużo młodszych ludziach. Młodość ma swoje prawa i ma prawo do pomyłek . Specjalnie napisałam adaptacje an aktorów dużo starszych żeby musieli wziąć odpowiedzialność za to co robią. Nie wiem. Życzę powodzenia .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja