ABW na forumie! Przeszukania tematów trwają! :-)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

ABW na forumie! Przeszukania tematów trwają! :-)

Postprzez GrejSowa Cz, 19.06.2014 15:07

Ja do tej arki dołożyłabym jeszcze Kukiza i GrejSowę. Z tej ostatniej artystka żadna, ale frustratka od pewnego czasu sumienna. No a pokład też ktoś musi szorować! :wink:

Szanowna Pani Oficer,

No i wzięła i rozpracowała mnie Pani! A można wiedzieć od jakiego czasu Pani Oficer mnie...jak by to powiedzieć...no...od jakiego czasu Pani Oficer jest w posiadaniu wiedzy, że ja nie jestem artystką, lecz frustratką, i to jeszcze na dodatek sumienną? Od lipca 2013 czy może od lutego 2014? :lol:
My się możemy nie zgadzać ideologicznie, ale ja potrafię docenić poczucie humoru Pani Oficer. A dlaczego nagle tryb przypuszczający "dołożyłabym"? A Pani dokłada śmiało! Obawiam się tylko, że Pani Oficer, prawdopodobnie z przepracowania, nie jest na bieżąco z sondażami i jak zacznie dokładać pozostałych frustratów, to długi weekend może okazać się za krótki jak ten...no, wie Pani, co tam w tym kiblu w Dżakarcie napisali, co Pan Minister mówił. A wie Pani Oficer, że ja nawet Panią Oficer trochę lubię, za to poczucie humoru, normalnie Pani Oficer dzisiaj "made my day" i mogę nawet za Panią Oficer wznieść szklaneczkę (oczywiście do połowy pustą) czegoś mocniejszego, odpowiednio drogiego, żeby nie obrazić Pani Oficer. Nie zmienia to faktu, że, excuse moi, mojego laptusia i pendrajwa nie oddam za żadne skarby świata!
Tak mi dopomóż Szefowa tego forumu oraz wszytkie Druhny. Precz z komunOM! :)

Małgorzata M.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: ABW na forumie! Przeszukania tematów trwają! :-)

Postprzez Krystyna Janda Pt, 20.06.2014 02:39

Natura dochodzi do głosu.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja