Biała bluzka/Czerwone pazury

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Biała bluzka/Czerwone pazury

Postprzez Warszawski Sen Pt, 16.05.2014 09:52

Pani Krystyno,
obejrzałem wczoraj "Białą bluzkę" w OCH-Teatrze. Tematyka trudna, skomplikowana. Nie chcę się rozpisywać nt. problematyki natomiast powiem tylko, że ilość emocji i pracy, którą musiała Pani włożyć w tę role jest widoczna, wyczuwalna dla widza. Od ciarek, przez śmiech, smutek i melancholię. Dziękuję Pani za to.

Druga rzecz, o której przy okazji chciałem Pani powiedzieć dotyczy książki "Krystyna Janda. Gwiazdy mają czerwone pazury". Przeczytałem w miniony weekend, jednym tchem. Ujmujące jest to ile cech Pani charakteru zostało przez tę książkę pokazanych (tak mi się wydaje, niektóre z sytuacji wprost wskazywały i na Pani ogromną wrażliwość i zrozumienie dla ludzi, i na lekkie roztrzepanie, w pozytywnym znaczeniu rzecz jasna). A Pani felietony - niezwykle błyskotliwe.Jednak największe wrażenie zrobiła na mnie część dotycząca Pani pierwszej gosposi - p. Honoraty, niezwykle wzruszająco ją Pani opisała. Poza tym wydawnictwo przepięknie "podane" - zdjęcia, opisy, okładka, papier, etc.

Podsumowując dwa wątki (spektakl i książka): zaraża Pani energią. Życzę jej Pani przynajmniej tyle samo każdego dnia. A jak by jej wystarczyło na jakąś dobrą komediową rolę filmową to byłoby fantastycznie. Życzę Pani tego (sobie też).

Serdeczne pozdrowienia łączę,
Marcin z Żoliborza.
"The mind is like a parachute - it works better when it's open" Allan K. Neal
Warszawski Sen
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn, 07.01.2013 13:56

Re: Biała bluzka/Czerwone pazury

Postprzez Krystyna Janda Pt, 16.05.2014 22:51

Bardzo dziękuję panie Marcinie. Dobrego czasu życzę . Energetycznego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja