Toruń

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Toruń

Postprzez Patusia95 Cz, 03.04.2014 17:50

Witam,
Jestem Pani wielką fanką. Jest Pani dla mnie wzorem do naśladowania i bardzo się ucieszyłam kiedy dowiedziałam się, że będzie możliwość zobaczenia Pani w Teatrze im. Wilama Horzycy w Toruniu. Była to dla mnie najlepsza wiadomość jaką usłyszałam. Pomyślałam, że moje marzenie się spełni. Możliwość zobaczenia tak wybitnych postaci na jednej scenie. Niestety moje radość szybko zniknęła kiedy dowiedziałam się ile kosztują bilety. Jest mi bardzo przykro, że nie spełnię swojego marzenia tylko dlatego, że mnie nie stać na bilet. Dla studentki kwota 195 zł jest niestety nie reala do zapłacenia mimo możliwości zobaczenia spektaklu na miejscu. Zostaje mi tylko cierpliwie czekać i pracować aby kiedyś mieć taką możliwość. Ulgowe bilety w teatrze Horzycy kosztują ok 18 zł (zależy od spektaklu) więc mogę pozwolić sobie jedynie na takie wyjścia. Jest mi z tego powodu bardzo przykro ale jestem pełna nadziei na przyszłość. Dziękuję za możliwość oglądania Pani w genialnym serialu "Bez tajemnic".
pozdrawiam Pani wielka fanka
Patrycja
Patusia95
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 03.04.2014 17:37

Re: Toruń

Postprzez Krystyna Janda Pt, 04.04.2014 06:22

Bardzo mi przykro, jak już wielokrotnie pisałam, nasze spektakle sprzedawane są organizatorom za stałą sumę , ceny biletów wyznacza organizator, Im więcej miejsc tym cena biletu niższa. Nie mamy na to wielkiego wpływu, a kiedy organizator nie korzysta z pomocy miejscowych sponsorów lub władz albo nie jest to festiwal, w cenie biletu jest wszystko, wszystko plus numery kołnierzyków pośredników. A pewnie wynajem teatru w Toruniu jest także drogi. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron