Pani Kulesza i inni aktorzy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pani Kulesza i inni aktorzy

Postprzez pomarańcz Pn, 24.03.2014 09:40

Krystyna Janda napisał(a):Nie o pani Kuleszy ale o innych moich kolegach o których pisze pani w sposób który mi się nie podoba, uwag na mój temat nie kasuję , trudno, ale moi koledzy nie mogą być u mnie na Forum obrażani pozamerytoryczne. Już Panią o tym informowałam.


Szanowna Pani Krystyno

Uwielbiam Panią jako aktorkę. Jest Pani aktorką totalną. Znam Panią od ponad 25 lat ze sceny teatralnej od Powszechnego. Przychodzę dzisiaj do Teatru Polonia od momentu Jego powstania kiedy to zagrała Pani po raz pierwszy Ucho na Fioletowych Pończochach. Dzięki mnie jest kilka foteli w Teatrze Polonia. Nie znam Pani osobiście choć kilka rozmów odbyliśmy razem. Będę nadal do Pani przychodzić bo to jeden z kilku teatrów w Warszawie który ma dobry repertuar tzw. na poziomie.
Kasowaniem moich postów tu w korespondencji nie zrazi mnie Pani do siebie. Bardzo żałuję, że skasowała Pani ten post napisany przeze mnie o Pani Kuleszy bo Jej był on poświęcony (napisze go raz jeszcze wkrótce) a nie innym aktorom (specjalnie nie wymieniam tu ich nazwisk bo znowu Pani skasuje post). Niestety albo i stety i czy się to Pani podoba czy nie, widz ma prawo mieć wrażenie że pewnych aktorów jest za dużo w filmach czy serialach. Nie chodzi tu o ich umiejętności aktorskie. Chodzi o to, że ewidentnie nie umieją pokierować swoją karierą aktorską tak żeby przeciętny widz nie miał go dosyć. Pani pokierowała tak mądrze swoją karierą aktorską (i Pani Kulesza z resztą też), że przeciętny widz nie ma Pani dosyć. Nie wyskakuje Pani czy nie wyskakiwała Pani kiedyś z każdego okienka telewizyjnego czy kinowego. To bardzo rozsądne. Ci pewni aktorzy jak wielu to zauważa nie mają umiaru i biorą prawie wszystko co popadnie przez co nam, przeciętnym widzom myli się zwyczajnie kim oni w tym filmie czy serialu są. Ja to się śmieje czy za chwilę jeden czy drugi aktor mi nie wyskoczy z lodówki.
Nie zamierzam nikogo obrażać bo nie to mi w głowie. Lubię nawet tych aktorów ale po prostu ich jest za dużo i nawet jak się chce od nich uciec to i tak wracają.
Pozdrawiam serdecznie
pomarańcz
Avatar użytkownika
pomarańcz
 
Posty: 50
Dołączył(a): Cz, 13.09.2012 20:19

Re: Pani Kulesza i inni aktorzy

Postprzez Krystyna Janda Śr, 26.03.2014 00:12

To świetnie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja