Bydgoszcz czeka na Boską!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Bydgoszcz czeka na Boską!

Postprzez ania1323 Pt, 21.03.2014 23:05

Droga Pani Krystyno,


przesyłam Pani zdjęcia billboardu, przy jednej z tras szybkiego ruchu w Bydgoszczy, reklamującego Waszą "Boską!".

Obrazek
Obrazek


W ostatnich dniach często przejeżdżam tą trasą i za każdym razem uśmiecham się na widok wielkiej reklamy jednego z moich ulubionych spektakli Polonii! W końcu zatrzymałam się (trochę łamiąc przepisy), by zrobić pamiątkowe zdjęcie.
Widziałam sporo wielkoformatowych reklam różnych imprez w Bydgoszczy, ale przyznam, że po raz pierwszy widzę taki duży baner.. spektaklu teatralnego!

Z informacji od zaprzyjaźnionego bydgoskiego impresariatu wiem, że od chwili puszczenia w eter informacji o "Boskiej!" bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki, a wielu widzów już od dłuższego czasu zgłaszało zainteresowanie kolejnymi spektaklami Pani Teatrów.

Obrazek


Także.. Bydgoszcz czeka na Was z utęsknieniem i proszę spodziewać się pełnej sali.
Na ostatnich "Pocztówkach z Europy" było blisko 1200 widzów, a teraz na pewno będzie dużo więcej!

Scena Opery Novej jest wymagająca, szczególnie dla scenografii teatralnych. Widać to było na "Pocztówkach..", gdzie, jak podejrzewam, "walczyliście" z kulisami, które zbudowane są dość daleko od brzegu sceny. Przez to scenografia była zbyt "schowana" i to oddalenie mogło stanowić lekki dyskomfort dla widzów w dalszych rzędach. Niestety, ta sala przystosowana jest do obszernych dekoracji operowych czy baletowych i niewiele można z tym zrobić.
Ale z drugiej strony nie ma innego miejsca w Bydgoszczy, które pomieściłoby taką liczbę widzów!
Więc "coś za coś".
Za to akustyka jest fenomenalna! Nawet w ostatnich rzędach słyszalność jest bardzo dobra, co jest przecież w teatrze szalenie ważne.


Bardzo mi żal, że nie zobaczę tym razem "Boskiej!" w moim rodzinnym mieście! Śmieję się, że zrobiłam interes życia, bo chwilę "przed" będę właśnie po raz drugi na tym spektaklu w.. Warszawie.
Ale, gdzie tu porównywać jakąkolwiek salę do atmosfery i wyjątkowego klimatu Polonii!
Kto tego jeszcze nie zaznał, niech żałuje!
Więc bardzo się cieszę, że znów zobaczę Panią w jej teatralnym domu.


Życzę Wam miłych wrażeń i wspaniałej atmosfery na spektaklach w Bydgoszczy.
Rzućcie znów publikę na kolana!


Z gorącymi pozdrowieniami,
Ania Mrożek
Jeśli Bóg istnieje, wieczorami przechadza się po teatrze..
Avatar użytkownika
ania1323
 
Posty: 4381
Dołączył(a): Śr, 29.04.2009 21:05

Re: Bydgoszcz czeka na Boską!

Postprzez Krystyna Janda So, 22.03.2014 10:09

Dziękuję. Ten wyjazd zorganizowaliśmy cudem , nie gramy tego spektaklu teraz bo aktorzy podjęli inne zobowiązania i tylko ja praktycznie jestem do dyspozycji, jako osoba na wyłączność oddana Fundacji. No cóż, tym lepiej ze jednak zagramy te kilka razy. Pozdrowienia i serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron