Już prawie wiosna...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Już prawie wiosna...

Postprzez Jakub B. Śr, 19.03.2014 16:22

Droga Pani Krystyno,
Dziękuję za odpowiedź. Bilety na koncert już mamy kupione i z niecierpliwością czekamy na spotkanie. Ach wspomnień czar i marzeń siła... Pamiętam ten koncert przed laty w Piwnicy pod Harendą - malutka sala, część gości przy stolikach, niektórzy stojąc, ale wszyscy w oczekiwaniu na Panią ... I nagle rozpoczął się ten pamiętny wieczór - pamiętam go dzisiaj, choć minęło tyle czasu... A teraz przypomnę go sobie i będziemy mogli posłuchać Pani interpretacji świetnych tekstów.

Szkoda, że płyty nie będą wznawiane. Pozostaje cierpliwie i uporczywie szukać ich na aukcjach internetowych - może się pojawią. W końcu marzenia wyrywają z marazmu i dają chęć do życia... A teraz gdy wiosna za oknem powoli rozświetla mroki paskudnej zimy i depcze jej po piętach, tym bardziej zdają się być możliwe do spełnienia, czego i Pani życzę - oby wiosna przyniosła Pani wiele radości! "Spotkamy się" również w kwietniu na "Shirley", którą chcemy pokazać mojej mamie, jako że wprost przepada za komediami tudzież zabawnymi sztukami z Pani udziałem. Chcę jej pokazać "Shirley", by zobaczyła jak bardzo warto zmieniać to, co niby stałe, niby niezmienne!

Pozdrawiam serdecznie i kłaniam się nisko.
Jakub Burchart
"żyjemy dłużej, ale mniej dokładnie i krótszymi zdaniami"...
"Sposób na liczenie lat - durnieć wolniej niż ten świat"...
Jakub B.
 
Posty: 25
Dołączył(a): Śr, 08.01.2014 10:10
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Re: Już prawie wiosna...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 20.03.2014 16:33

Bardzo Państwu dziękuję. Wiosenne serdeczności wysyłam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron