Danuta W.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Danuta W.

Postprzez dokrawcz Pn, 03.03.2014 10:16

Dzień dobry pani Krystyno,
piszę po raz pierwszy a oto dlaczego: mieszkam od lat w Berlinie i uczę tutaj języka polskiego. Oczywiście nie tylko języka ale staram się także przekazać to, co najlepsze w polskiej kulturze i sztuce. Byłam już kilkakrotnie w Pani teatrze nie tylko prywatnie ale i z moimi małymi grupami językowymi, wiele osob zna filmy, w których Pani grała, z jedną z grup - bardziej zaawansowaną - czytałam fragmenty książki pani Danuty Walęsowej. Oczywiście marzeniem wielu jest zobaczenie Pani w spektaklu "Danuta W." Miałam pomysł, aby wybrać się z ludźmi do Warszawy ale musimy to planować z dużym wyprzedzeniem, ze względu na różnorakie plany wielu osób a program POLONII jest tylko do kwietnia, czy byłby ten spektakl np. w czerwcu - nie wiadomo. Jesienią 2013 byliśmy w Szczecinie akurat, gdy Pani tam grała, zauważyłam to wcześniej i starałam o bilety ale okazało się, że zostały wyprzedane zanim pojawiła się taka możliwość w kasie przez internet. Tak więc śledzę program i widzę, że gra Pani tę sztukę w całej Polsce - ale jak dotrzeć odpowiednio wcześniej do informacji, kiedy i gdzie Pani będzie z "Danutą W."? Przez impresariat teatru - mimo figurujących tam zapowiedzi wyjazdów - też nie widzę informacji z większym wyprzedzeniem jak miesiąc - dwa? Czy to po prostu tak jest, czy też mogłaby Pani mi pomóc i napisać, gdzie takich informacji mogłabym szukać - czy będzie taka szansa w czerwcu? Latem? We wrześniu?
Obecuję im to od dawna i jest z tym kłopot. Byłabym wdzięczna za informację: Proszę nie mieć mi za złe, że zwracam się tą drogą, ale przez kasę i informacje w internecie to się nie udaje, a jesteśmy - zarówno moja grupa jak i ja - wielkimi miłośnikami Pani sztuki i marzymy o wycieczce do Polski (może to być inne miasto, nie Warszawa, do którego możemy w miarę dobrze dotrzeć (są też osoby starsze, Niemcy uczący się polskiego) - Wrocław, Zielona Góra, Szczecin, widziałam np. że było Opole ale możemy najwcześniej w maju. Już nie zawracam głowy, życzę z całego serca wszystkiego dobrego i serdecznie pozdrawiam, Dorota Krawczyk-Janisch
dokrawcz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 03.03.2014 09:50

Re: Danuta W.

Postprzez Krystyna Janda Pn, 10.03.2014 19:40

Szanowna Pani , bardzo mi miło. Mamy plany wyjazdowe dalsze, ale dopóki umowy nie są podpisane nie publikujemy ich. Proszę napisać e-mail do pani Iwony szefowej naszego impresariatu , pewnie Pani napisze o planach wakacyjnych. Ukłony dla Pani i Uczniów.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron