Stan posiadania.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Stan posiadania.

Postprzez ada1972 Wt, 18.02.2014 17:34

Dzień dobry, Pani Krystyno

Przeglądając dziś "Kalendarz" na Pani Forum, zauważyłam że "TVP Kultura" przypomni "Stan posiadania". Film niezwykły z genialnymi rolami Pani, p. Żmijewskiego, wtedy jeszcze bardzo młodego, oraz p. Mai Komorowskiej. Pamiętna rozmowa przy stole matki Tomasza z Julią, jako byłą cenzorką.... Świetna improwizacja... Mocno zapada w pamięci.. Niesamowite studium konfrontacji wyznawanych zasad, z życiem i drugim człowiekiem.

Mam wrażenie, być może mylne, spowodowane upływem czasu i zatarciem pamięci, że ten film nie był często pokazywany w TVP. Jest to moje subiektywne odczucie. Miło, że właśnie ta pozycja zostanie przypomniana.

Przesyłam Pani serdeczne pozdrowienia i zdrowia życzę, bo letnia zima sprzyja pułapkom zdrowotnym, czego sama doświadczam. Ale za to solidarne z kolegą zza sąsiedniego biurka, więc jest nam raźniej...

Ada Pasiniewicz
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Stan posiadania.

Postprzez Krystyna Janda So, 22.02.2014 05:08

Dziękuję. Tak, to zapomniany film. Ja go cenie , kręciliśmy go bezpośrednio po zdjęciach do MODRZEJEWSKIEJ a ja byłam już w zaawansowanej ciąży, co operator Sławomir Idziak musiał ukrywać. Miłe wspomnienia. Pozdrowienia pani Ado.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja