Zemsta Och-Teatr w Poznaniu.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zemsta Och-Teatr w Poznaniu.

Postprzez Tanuda Wt, 05.11.2013 08:33

Szanowna Pani Krystyno!
Słów kilka o wczorajszej "Zemście", która rozegrała się na scenie Teatru Wielkiego w Poznaniu. Spór o mur graniczny widziałam wiele razy, jednak ten pokazany w barwach narodowych, uaktualnił tekst Fredry (może to my "dbamy" o tą aktualność?), a i mnie poruszył w zupełnie inny sposób. Fredro pisząc "Zemstę" pewnie się nie spodziewał, że nadal idealnie dopasowujemy się do postaci nakreślonych przez niego, podzieleni, trwający w konfliktach... Przed 11 listopada, poprzez czerwień i biel na scenie, spojrzałam może trochę z tego punktu widzenia. Wczoraj wieczorem bawiłam się, śmiałam....dzisiaj przyszedł czas na refleksje.
Za pośrednictwem Pani DZIĘKUJĘ i pozdrawiam WSZYSTKICH, którzy pojawili się na scenie (nie ukrywam, że serce oddałam Papkinowi) i WSZYSTKICH, którzy mieli swój udział w spektaklu.
Panią pozdrawiam JUBILEUSZOWO, gratuluję i życzę powodzenia we wszystkich aktywnościach, których przecież sporo.
Danka
Tanuda
 
Posty: 25
Dołączył(a): Wt, 29.01.2013 11:59
Lokalizacja: Poznań

Re: Zemsta Och-Teatr w Poznaniu.

Postprzez Krystyna Janda Śr, 06.11.2013 00:04

Ach jak mi miło. Jestem wielbicielką naszeyj Zemsty. Pomysłu, reżysyera, aktorów, scenografii...dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja