Dawid Machnik

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dawid Machnik

Postprzez Dawid Machnik Pt, 25.10.2013 11:02

Pani Krystyno.... moja praca pozwoliła mi napisać dopiero dziś. 9.08 zobaczyłem Danutę W.......
Wiem, że słyszała Pani to nie raz i od wielu osób.... wiem że nie będę oryginalny ani pierwszy..... Pani Krystyno - UBÓSTWIAM PANIĄ. Jestem wciąż, od kilkunastu lat pod wrażeniem Pani osobowości, zdolności, wrażliwości, wyczucia, subtelności, aktorstwa, warsztatu i talentu. Cieszę się, że w kinie i teatrze mam kogoś takiego jak Panią. Czy zdaje sobie Pani sprawę jak dla wielu osób i jak wiele wnosi Pani do naszego życia? Ktoś powie - "Farmazony!" A kij mu w ucho :) Ja po prostu czuję się lepiej że mam teatr Polonia i Panią... Pozdrawiam najbardziej nieoryginalnie ( bo przez forum ) jak to możliwe.... i dziękuję za to, że Pani po prostu jest......
DM
Dawid Machnik
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 04.03.2011 15:40

Re: Dawid Machnik

Postprzez Krystyna Janda Pt, 25.10.2013 16:58

Bardzo dziękuję . Zaraz wchodzę na scenę , milej mi będzie grać te biedną Małgorzatę ze Zmierzchu...Bardzo, bardzo pana pozdrawiam i dziękuję za ten list. Bardzo mi miło.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron