Bajor

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Bajor

Postprzez katarzyna N, 13.10.2013 11:27

Pani Krystyno,
już tyle marzeń moich teatralnych i muzycznych spełniło się dzięki Pani - w Pani Teatrze!
Wiele sztuk z Panią, wiele innych..
to ja kiedyś prosiłam o "Kontrabasistę" i udało mi się zobaczyć Pana Jerzego Stuhra w tym monodramie i w "32 omdleniach" - tuż przed Jego chorobą...
Bardzo lubimy z mężem Pani teatr, bardzo lubimy Czechowa.... Na "Trzech siostrach" byliśmy, jak już byłam w drugiej ciąży, bo po latach przerwy w macierzyństwie zatęskniliśmy za dzieckiem i mamy kochaną Zosię! Pod koniec ciąży - w ubiegłym roku we wrześniu cieszyliśmy się z koncertu Pana Bajora i pięknie zaśpiewanych piosenek francuskich, które potem - po zakupie płyty w Teatrze - słuchaliśmy prawie ciągle przez wiele miesięcy. A Zosia w moim brzucha kopała radośnie w rytm piosenki "Nathalie".
Teraz z wielką radością zakupiliśmy bilety na koncert Pana Michała Bajora, który odbędzie się 25listopada. Ciekawi jesteśmy z mężem nowej płyty. A dla mnie to wielki prezent - by móc być na tym koncercie - bo akurat 25listopada obchodzę imieniny... Katarzyna Adwent zaczyna jak mówiła moja Babcia. Moja Mama zatem z prezencie imieninowym zostanie z małą Zosią i większa Julką a my z mężem będziemy mieć na pewno piękny wieczór u Pani w Teatrze. I za to pięknie dziękuję! Czasem rzeczywistość potrafi być piękniejsza od marzeń - bo nie wymarzyłabym piękniejszego dnia imienin!
Dziękuję i pozdrawiam
Katarzyna Wierzbicka
katarzyna
 
Posty: 10
Dołączył(a): N, 06.03.2011 15:49

Re: Bajor

Postprzez Krystyna Janda N, 13.10.2013 16:43

Szanowni Państwo, dziękuję za ten list, za miłe słowa, za zufanie. Życzę Państwu wszystkiego dobrego. Wiele wiele radości i samych dobrych chwil. Wielu z nami. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja