"Danuta" w Chicago

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Danuta" w Chicago

Postprzez annaoj51 So, 21.09.2013 07:31

Pani Krystyno, juz mam bilet na "Danute W" , spektakl z ktorym pani przyjezdza na " te amerykanska obczyzne" , jak nazywal Chicago Feliks Konarski, Ref-Ren.
Mam tylko nadzieje, ze znajdzie Pani czas po spektaklu na autografy. Mam cos specjalnego do podpisania. Podczas sprzatania znalazlam wydanie "Bialej bluzki" z 1987 roku z Pani zdjeciem na okladce / to byl pierwszy przypadek , kiedy trud sprzatania przyniosl korzysci/.
Po, mam nadzieje , uzyskaniu Pani podpisu, ten egzeplarz bedzie nalezal do cymeliow w moich zbiorach.
Serdecznie pozdrawiam i czekam na spektakl z niecierpliwoscia.
Anna

p.s.prosze sie przygotowac psychicznie, tutejsze niektore audycje radiowe prowadzone przez sfrustrowanych,zawiedzionych zyciem na obczyznie aktorow juz sa pelne jadu i krytyki Danuty, lecha, tamtych czasow ,no i Pani.
(chyba mi wyszedl donos, niechcacy).
Anna
annaoj51
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pn, 04.05.2009 05:21

Re: "Danuta" w Chicago

Postprzez Krystyna Janda N, 22.09.2013 21:06

Nie przejmuję się. Zagram z przyjemnością. Spodziewam się że państwo Wałęsowie są tam odbierani różnie. Nieszkodzi. To spektakl o kobiecie i Polsce. O nas. Ukłony. Podpiszę co będzie do podpisania. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron