stroje...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

stroje...

Postprzez Inka Śr, 18.09.2013 12:24

Droga Aktorko !
Stroje prezenterów TV to temat - rzeka ! Czasem tak są ubrani, ze umyka cały przekaz...tego co chcą nam powiedzieć." Królowa " zaskoczeń - oczywiście pani Olejnik. Buty, buty, buty...czasem to dziela sztuki, jakies super przedziwne, nie wiem jak w tym się chodzi..No i bluzki, suknie....niebywałe, jak do Opery lub na bal...Ostatnio, nie tak dawno..rękawy na ramionach wielkie ,bufiaste,z marszczeniami i lamówkami..no, prawdziwe UFO !!! Albo sznury korali różnorakich...Jeszcze najbardziej stonowane - w TVN24. A niektóre "pogodynki" - to jest dopiero uciecha !!! Nie mówiąc o fryzurach : pani Omena z TVN ma wielką szopę na głowie, a sama jest jak patyczek...dziwnie to wygląda...
No, ale jest przynajmniej zabawnie, nietuzinkowo. Pytanie : czy o to chodzi ?
P.S. Córka wreszcie wróciła ze Stanów i ...oczywiście pretensja do mnie, że na te Omdlenia nie miałam biletów ! Przenieśliśmy się z Poznania pod Poznań i kiedy dzwonię z wyprzedzeniem , słyszę : jeszcze nie sprzedajemy. A potem : biletów już nie ma. I w ten oto sposób nie byłam też na SHIRLEY....
Serdecznosci od nas obu !!
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: stroje...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 19.09.2013 11:47

Dziękuję . Serdeczności. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron