September :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

September :)

Postprzez Ewa555e Wt, 10.09.2013 10:54

Schonen guten Tag :)

Frau Kristina, vielen Dank fur die schonen Bilder aus der Reise nach Frankreich. Besonders die Schlosser der Loire waren sehr interesannt und machten mir viel Spass sie zu sehen.

Ich wollte Ihnen sagen, dass ich auch mit Ihnen auf dieser Ausflug war :) . Ich habe taglich Ihre kurzen Aufzeichnungen im Tagebuch gelesen und ich habe diese Reise mit Ihnen verbracht. Sie war schon und ich danke Ihnen dafur :) .

P.S. in diesem Monat habe ich den nachsten Geburtstag….Ich weiss schon leider nicht welchen so ist das :) :) :) ??? Vielleicht erraten Sie und helfen Sie mir :D :D :D ???

Pani Krystyno, z okazji tychże właśnie urodzin otrzymałam prezent i bilet do teatru Polonia na przedstawienie Kalina :D :D :D . Bilet jest podarunkiem dla mnie :) . Tak więc zawitam u Pani w teatrze ponownie. Tak się składa, że ostatnio bywam w Polonii, a już tęsknię nieco za Och-em :) .

Jeszcze dwa słowa na temat zdjęć Sokołowska. Cudowny pałac, dawne sanatorium, zapewne został niedawno zakupiony i powoli odbudowywany. Klimat wieku XIX, te schody po których Pani stąpała, drzwi i framugi, łuki….czuje się tu ciężar setek lat. Zazdroszczę troszkę Pani tych klimatów pałaców, zamków :) . Fajna sprawa.

Pozdrawiam Panią bardzo miło, w miarę ciepło und zum Wiederzusehen im Poloniatheater, Ewa :)
:)
"Z życiem jak ze sztuką w teatrze: ważne nie jak długo trwa, ale jak zagrana". Seneka Młodszy
Avatar użytkownika
Ewa555e
 
Posty: 66
Dołączył(a): Pt, 06.01.2012 16:48
Lokalizacja: Milanówek

Re: September :)

Postprzez Krystyna Janda Śr, 11.09.2013 11:21

Szanowna Pani. Bardzo się cieszę , wizyta w Polonii mam nadzieje będzie udana, składam najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, wszystkiego, wszystkiego dobrego. Zawsze serdecznie zapraszamy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron