TVP Kultura

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

TVP Kultura

Postprzez ada1972 N, 28.07.2013 19:34

Szanowna Pani Krystyno,

Mam już dostęp do TVP Kultura, co mnie bardzo cieszy. Udało mi się skonfigurować i zainstalować modem i dekoder do odbioru telewizji cyfrowej. Przyznam, że na TVP Kultura zależało mi bardzo, bo tu często można zobaczyć filmy oraz inne programy z Pani udziałem. Już za chwilkę "Rewers", który sobie chętnie przypomnę. Sprawiłam płytę DVD z tym filmem komuś z mojej rodziny jakiś czas temu na gwiazdkę, podobnie jak "Tatarak."

Pani Krystyno, dzisiaj rano zupełnie przez przypadek udało mi się oglądnąć wywiad przeprowadzony z Panią przez p. Jarka Kuźniara, który pochodzi z Bielawy i swoje pierwsze kroki w dziennikarstwie stawiał w Bielawie, w lokalnej telewizji. Sonia tak grzecznie Państwu towarzyszyła...Naprawdę potrafi rozpychać się łokciami? Niesamowite.

Serdecznie pozdrawiam i życzę odrobiny chłodu. Udanego wieczoru ze 151 "Weekendem..." i gratuluję jubileuszu.

Ada Pasiniewicz
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: TVP Kultura

Postprzez Krystyna Janda N, 28.07.2013 21:33

Milo mi, kłaniam się . Wszystkiego dobrego tego lata. Jak najmniej kłopotów. serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja