weekend we wtorek.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

weekend we wtorek.

Postprzez katarzynahanna Wt, 29.01.2013 23:15

Najpromienniejsza Pani Krystyno,
dziękuje za dzisiejszy weekend. Ile radości, w sam raz na pogodę za oknem! Pani środki wyrazu, praca głosem.. sama przyjemność. Pani Kasia, Pan Jacek,wspaniali. Dziękuje. Dziękuje także za wczorajsze Kobiety.. bo to przecież także Pani dziecko. A w kwestii dziecka, Marysia jest w tej roli niesamowita! Człowiek sam ma ochotę dać Jej filiżankę kawy... ale przecież karmi!
I moje wczorajsze odkrycie, pani Stanisławska. Nie wiem i wstydzę się tego bardzo, że nigdy wcześniej Jej nie słyszałam, nie znałam. Od wczoraj słucham Jej nieustannie, co za głos.

I jeszcze takie moje miłe refleksje, które bardzo lubię w Ochu i Polonii. Zawsze na oklaskach wstaję, często jestem jedyna, częściej stoi cała sala, ale tak jak dzisiaj, stałam uśmiechając się radośnie,bijąc brawa i obserwowałam ze swoistą dumą jak przy drugim Państwa przejściu powoli wstaje kolejny i kolejny i kolejny rząd... To tak cieszy serce.

Wysyłam ogrom pozytywnych myśli i energii.
Ja zabieram się do pisania tekstu z Weekendu, najbardziej lubie pisać będąc jeszcze "w spektaklu".

katarzyna hanna
dzisiaj zdecydowanie bez melancholii
'Rozpoznanie negatywnych myśli jest pierwszym krokiem na drodze nauczenia się jak poczuć się dobrze.'
Stallard
Avatar użytkownika
katarzynahanna
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pn, 29.10.2012 19:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: weekend we wtorek.

Postprzez Krystyna Janda Śr, 30.01.2013 14:49

Weekend z R. zrobiliśmy dlatego ze wielu naszych przyjaciół przechodziło jesienną depresję . aj mówiłam zawsze ze robię tę role i sztukę dla mojej przyjaciółki Magdy Umer. Widać leczy i innych. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja