Świątecznie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Świątecznie

Postprzez Ewa555e Wt, 25.12.2012 13:17

Dzień dobry,

Pani Krystyno życzę Pani radosnych ale i spokojnych Świąt, serdeczności i wzajemnej miłości w gronie rodzinnym. Może pod jemiołą, pod którą dzieje się tak wiele....U nas zawsze jest co roku i obrodziła w wiele miłości... chyba musi coś w tym być...

Wczoraj wracaliśmy z Pasterki już o 1.45 w nocy. Było ciemno, bardzo mglisto i tak nagle tajemniczo się zrobiło w tej przedziwnej aurze, że aż ciarki pojawiły się na całym ciele. Może to magia tych pięknych Świąt tak zadziałała?

Przejeżdżałam koło Pani domu... Cały dom pogrążony w świątecznym śnie. Jedynie w jednym pokoju na piętrze paliło się lekko przyciemnione światło. Mówię do rodziny... Pani Krystyna jeszcze nie śpi... To dobrze... I tak jakoś raźniej i cieplej zrobiło mi się na duszy, że nie tylko my, ostatni wracamy z tej dalekiej, duchowej podróży... do domu...

Wesołych Świąt !!!

Ewa
"Z życiem jak ze sztuką w teatrze: ważne nie jak długo trwa, ale jak zagrana". Seneka Młodszy
Avatar użytkownika
Ewa555e
 
Posty: 66
Dołączył(a): Pt, 06.01.2012 16:48
Lokalizacja: Milanówek

Re: Świątecznie

Postprzez Krystyna Janda Śr, 26.12.2012 10:00

Ciągle jestem chira, nie mogę wyjść z tego. Nie spałam. Czekałam na syna wracającego z Pasterki. Czy i podczas Waszej mszy ksiądz tak krzyczał i groził ogniami pikielnymi i męką? Wszystko na temat aborcji. Ani jedego ciepłego słowa o Wielkich Narodzinach. ani jednego ciepłego słowa do młodzieży. Pozdrawiam. Kj
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja