Kochana...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kochana...

Postprzez Ita Śr, 19.12.2012 12:13

Kochana Jubilatko – Krystyno – numerologiczna „11” – Strzelcu !

Zastanawialam się, w jakie slowa ujac zyczenia i doszlam do wniosku,
Ze moglabym się podpisac pod wszystkim zyczeniami, które otrzymuje Pani od kilku dni,
ale wybrałam jedno z tych, które skladala Pani wczoraj samej sobie :

Niech wszystkie poranne przebudzenia kończą się uśmiechem uspokojenia…

Jako, obchodzaca wlasne urodziny 10 dni temu, chcialabym aby to i wszystkie pozostale tez mi się spelnily, ale najbardziej zycze sobie i nam wszystkim tego, żeby dookoła nas było:

jak najmniej głupoty i bylejakości, ( wiecej) humanizmu we wszystkim i dobrej woli

My, Pani-Fani, otrzymujemy to już od dawna od Pani.

W horoskopie celtyckim, w którym do daty urodzenia przypisane sa drzewa, jest Pani FIGA.
Oto co znalazłam :

Figa - Wrażliwość
12 grudnia - 22 grudnia

Figa to silna osobowość, kocha życie, ludzi i zwierzęta, wysoko ceni sobie życie rodzinne i ciepło domowego ogniska. Jest osobą energiczną, wesołą i spontaniczną. Nie znosi sprzeciwu, wymaga posłuszeństwa i uległości, co czasem komplikuje jej życie. W miłości nie zawsze jest szczęśliwa, często zmienia partnerów i długo szuka tej jednej właściwej osoby. Lubi bujać w obłokach, bywa wygodnicka i roztargniona.
Mysle, ze Pani jest wlasnie TAKA !

Wszystkiego Dobrego, Pani Krystyno, na kolejne dziesiątki lat !

Klaniam się najpiękniej, jak umiem

Krystyna - numerologiczna „11” – Strzelec (jak kto woli Wezownik)
z Poznania

ps. Na mojej działeczce figi nie rosna, wiec w zalaczeniu zdjęcia moich kwitnących jabłoni, niech przypomna Pani wiosne w ten grudniowy czas
Obrazek
Obrazek
NIECH NO TYLKO ZAKWITNA JABLONIE
Avatar użytkownika
Ita
 
Posty: 1302
Dołączył(a): Pt, 24.02.2006 01:07
Lokalizacja: Poznan

Re: Kochana...

Postprzez Krystyna Janda Śr, 19.12.2012 12:38

Ito, bardo dziękuję. Co roku przywożę liść figowy z Włoch, na szczęście i go gubię gdzieś potem w ciągu roku. Całuje , pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja