Uśmiech słońca.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Uśmiech słońca.

Postprzez katarzynahanna Wt, 18.12.2012 23:50

Dzisiaj taki szalony dzień, wszystkie portale, gazety i programy telewizyjne krzyczą od rana o Pani święcie. W końcu, skoro Krystyna Janad to dobro narodowe to i święto musi byc globalne. Takie miłe radości.

Pani już tyle życzeń dzisiaj dostała. Forum paruje od ilości wiadomości, facebook, strony Ochu i Polonii dokładnie tak samo. Ale.. czyż dobrze pamiętam, że to jeszcze nie czas? Że Pani urodziła się, już 19.12?
Tak czy inaczej, kłaniam się dzisiaj nisko przed Panią i tupie nóżką.
Esencji wszystkich dobrych życzeń, którymi Panią dzisiaj obdarowali wszyscy rozkoszni ludzie.
Chciałam doczekac do 2( bo to chyba w tych godzinach przyszła Pani na świat?), ale już nie dam rady, powieki same się zamykają ze zmęczenia.
Niech wszelkie dobre anioły mają Panią w opiece.
Wszystkiego, co najtrwalsze, najprawdziwsze i najszczersze.

A ja mam dzisiaj wrażenie, że świętuję trochę z Panią. Okazało się, że moje pisadła zasiadły w fotelach na stronie Ochu i Polonii. Dla mnie to niesamowicie ważny moment, czuję, że to co robię, co piszę ma sens.

Przytulam ciepłymi myślami.

katarzynahanna
z melancholą dzisiaj się nie znamy!
'Rozpoznanie negatywnych myśli jest pierwszym krokiem na drodze nauczenia się jak poczuć się dobrze.'
Stallard
Avatar użytkownika
katarzynahanna
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pn, 29.10.2012 19:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uśmiech słońca.

Postprzez Krystyna Janda Cz, 20.12.2012 10:05

Serdecznie, najserdeczniej....dobrych chwil.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja