Premierowo i nie tylko...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Premierowo i nie tylko...

Postprzez ada1972 So, 15.12.2012 13:26

Szanowna Pani Krystyno,

Premiera "Zmierzchu..." zbliża się wielkimi krokami... Trzymam kciuki. Dzień przed premierą są Pani Urodziny...Tak sobie pomyślałam, czego mogę Pani życzyć... Tradycją już jest, by życzyć dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności. Często wypowiadamy tą formułę automatycznie. Wydaje się ona taka banalna... Ale brak zdrowia banałem już na pewno nie jest, lecz często ogromnym wyzwaniem, walką ze sobą, z podejściem innych ludzi, z jakością życia... Więc pozwoli Pani, że przede wszystkim złożę Pani życzenia zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia - dla Pani i dla Pani Bliskich... Życzę życzliwych, lojalnych osób w Pani otoczeniu, ich wsparcia. Życzę radości dnia codziennego, sił. Oczywiście powodzenia w prowadzeniu Fundacji i Teatrów, wielu, wielu premier, satysfakcji z pełnionej przez Panią Misji, bo dla mnie Pani twórczość nie jest po prostu aktorstwem, lecz Misją. Życzę także, żeby zawsze Pani była wśród nas i dla nas... I życzę tego, by znalazła Pani czas na odpoczynek... Wszystkiego dobrego, Pani Krystyno.

Serdecznie pozdrawiam.

Ada Pasiniewicz
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Premierowo i nie tylko...

Postprzez Krystyna Janda N, 16.12.2012 09:49

Pani Ado, pozdrawiam, dziękuję za życzenia, postaram się je zrealizować, cokolwiek by się nie działo... Ukłony dla bliskich
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja