Uczeń Gimnazjum prosi o ratunek znanej aktorki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Uczeń Gimnazjum prosi o ratunek znanej aktorki

Postprzez Graf Śr, 12.12.2012 16:00

Witam
Nazywam się Błażej Matuła.Mam 15 lat.Uczęszczam do 2 klasy gimnazjum w Krakowie na ul.Karmelickiej (PGA-Prywatne Gimnazjum Akademickie nr.7).Byłbym niezmiernie wdzięczny za Pani pomoc. Bardzo proszę o udzielenie mi wywiadu.Dokładnie proszę o odpowiedzenie na poniższe pytania.Z pewnością ma Pani wielu ciekawszych blogerów ,ale dla mnie jest to sprawa życia lub śmierci.Nauczyciel zadał naszej klasie zrobienie wywiadu ze sławną osobą.Od razu pomyślałem o Pani.Moja babcia i mama są Pani wielbicielkami.Osobiście bardzo spodobała mi się Pani rola w telewizyjnym spektaklu teatralnym " Boska ".Jeszcze raz proszę o pomoc i będę wdzięczny za odpisanie na mojego emaila.
Błażej Matuła :roll:

Czy w dzieciństwie marzyła Pani o karierze aktorki?
W jakim wieku miała Pani pierwszy kontakt ze sceną?
Jaka była Pani wymarzona rola?
Czy aktorstwo jest dla Pani tylko pracą czy czymś więcej?
Czy trudno jest pogodzić życie zawodowe z prywatnym
Czy jest Pani aktorką tylko teatralną czy gra Pani również w filmach?
Czy jest lub był film w którym chciała Pani zgrać , a nie zagrała?
Czy ma Pani jakieś wielkie marzenie?
Graf
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 12.12.2012 15:43

Re: Uczeń Gimnazjum prosi o ratunek znanej aktorki

Postprzez Krystyna Janda Śr, 12.12.2012 17:36

Niestety jestem w trudnym okresie, nie dysponuję czasem. Odmawiam w tej chwili ważnych wywiadów prasowych. A nauczyciel niech się puknie w głowę i sam zrobi z kimś takim wywiad. Ty najlepiej zrób wywiad z babcią zaręczam ze jest ona super ważną postacią . Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja