"Zagrać Marię"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Zagrać Marię"

Postprzez agnieszka.branicka Wt, 04.12.2012 22:50

Nie wiem czy zapoznała się Pani z dość nietaktownym odzewem Pani Joanny Szczepkowskiej na temat Pani wypowiedzi na temat jej książki w Radiu TOK FM. to link do tego trzyminutowego odzewu http://www.youtube.com/watch?v=xpsNHL1W0Gg . Przykre to wszystko... Jakieś chore nadinterpretacje, wymysły...nie rozumiem

Setny spektakl "Kobiety w sytuacji krytycznej" bardzo mnie poruszył, szczególnie, że widziałąm go po raz pierwszy.

Film "Miłość" Taaak.... właśnie... kompletnie nie mam słów... Jeden z lepszych filmów jakie widziałam. Z kina wyszłam jakby oczyszczona, pogodzona z czymś czego nie umiem zdefiniować...

Nie wiem czy widziała Pani film "Mój rower". Film sam w sobie raczej średni, ale aż zdziwiło mnie jak dobrze zagrał tam Pan Michał Urbaniak. Słuchałam trochę jego muzyki i w ogóle nie spodziewałam się że on... To może moje jeszcze młode oko tak zinterpretowało jego grę, ale naprawdę nie było źle. Co Pani o tym sądzi? A- i muzyka w filmie genialna !!!

AB
ja nie wiem czy ja robię z igły widły, czy widły biorę za igłę...
Avatar użytkownika
agnieszka.branicka
 
Posty: 82
Dołączył(a): Wt, 28.06.2011 21:53
Lokalizacja: Ochota

Re: "Zagrać Marię"

Postprzez Krystyna Janda Cz, 06.12.2012 01:14

Filmu nie widziałam siedzę odrana do nocy w teatrze.gramteraz codziennie.ub nawyjeździe dopiero po premierze zacznę się " rozglądać" co obejrzeć. Filiku nie skomentuję. Dziękuję. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja