Pomoc.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pomoc.

Postprzez marysias16 Cz, 08.11.2012 01:03

http://www.facebook.com/events/163182483824630/?fref=ts


Pani Krysiu przepraszam ze tutaj. Ale to nie są żadne rekamy z facebooka ani żadne zaproszenia do żadnych zabaw. Tu chodzi o ludzkie życie. Moja znajoma z którą chodziłam do liceum potrzebuje pilnie pomocy. Jest w śpiączce , pod respiratorem , nie oddycha sama a lekarze nie wiedzą co jej jest. Julka jest aktorką w Teatrze Buffo a teraz przez to co jej się dzieje moze nigdy nie wrócić do teatru na scene. Postanowiłam umieścić to tutaj żeby moze chociaz garstka osob to przeczytała i pomogła. Potrzebna nam każda kropla krwi. Julka bez tej krwi nie wyjdzie z tego.

Pani Krysiu ostatnio moje życie zmieniło się w jakąś serie spadków..jak jedno to i drugie się wali. Jedyne co mnie ratuje to mój ukochany. A ja się zastanawiam jaki ma sens ludzkie cierpienie i okazuję się ze wobec takich pytań jestem taka "mała" i błaha.

Pozdrawiam jak najgoręcej !
Marysia
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Pomoc.

Postprzez Krystyna Janda Cz, 08.11.2012 18:56

bardzo dziękuję. Wydrukowałam i wywiesiłam w Teatrach dla naszych aktorów. Ukłony i pozdrowienia. Najlepsze życzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja