Urodziny

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Urodziny

Postprzez kundzia85 Pn, 29.10.2012 11:30

Dzień dobry Pani Krystyno!

Urodzinowy wieczór bardzo miły, najpierw spotkanie z Tonką, potem wspomnieniowe z Panią. Bardzo fajny pomysł na świętowanie. Takie półprywatne spotaknie z nami, widzami, to było dla mnie prawdziwe święto i duża radość. Tyle pozytywnej energii, uśmiechu "dostałam" wczoraj w prezencie od Pani. Taka otwartość, serdeczność, ot tak po prostu, żeby było miło. Tak to dzisiaj rzadkie, ale u Was zawsze jest. To widać, słychać i czuć :). Kiedy przychodzę do Polonii lub Och- teatru czuję się trochę tak, jakbym odwiedzała przyjaciół, a co najmniej bardzo dobrych i bardzo miłych znajomych. Cieszę się, że mogłam wczoraj z Wami świętować kolejne urodziny. Życzę wielu jeszcze wspaniałych zdarzeń, uśmiechów losu, bo chęci i energii nie zabraknie, tego jestem pewna.
Serdeczne pozdrowienia i ukłony dla wszystkich pracowników Fundacji.
Do zobaczenia w listopadzie (11.11) na 32 Omdleniach. Tym razem będą to moje urodziny :). Nie 7 a 27, też z siódemką na końcu :) . Będzie wspaniale.
Serdeczności przesyłam
Ewa Sobkowicz

PS. Chciałabym jeszcze zapytać czy jest planowany w Och- teatrze koncert Marii Peszek, z utworami z Jej nowej płyty? Czekam na to bardzo, pewnie nie tylko ja.
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Urodziny

Postprzez Krystyna Janda Pn, 29.10.2012 18:08

Wszystkiego dobrego na miłe urodziny. Pozdrawiamy wszyscy. A co do koncertu , wiem że trwają rozmowy. Chyba będzie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja