podziękowania

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

podziękowania

Postprzez Radosław Rataj Pt, 26.10.2012 08:47

Witam!
Jeszcze raz najserdeczniej dziękuję Pani Krystyno za wspaniały wczorajszy wieczór w Toruniu w imieniu swoim i moich sióstr, które miały okazję pierwszy raz podziwiać Panią w Shirley. Wszystkich euforia trzyma się nadal.
Dziwnie los splata, że październik to najczęściej w moim przypadku miesiąc w którym od tych 15 lat mam okazję Panią zazwyczaj widzieć, a przy tym ładuje akumulatory Pani talentem i osobowością. Statyska moja mówi, że na 27 spektali na których bylem to 13 były w październiku w tym ta zeszłoroczna urodzinowa Shirley spełniająca największe marzenie mego życia.
Proszę mi wybaczyć ten odważny wczorajszy prezent, ale chciałem Pani coś osobistego podarować. Mam nadzieje, że któregoś wieczoru Pani skosztuje go odrobine, a mi się w ten sposób uda dostarczyć szczyptę relaksu i smaku mojego ogrodu dla Pani.
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
Radek
Avatar użytkownika
Radosław Rataj
 
Posty: 6
Dołączył(a): N, 30.10.2011 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: podziękowania

Postprzez Krystyna Janda Pt, 26.10.2012 17:59

Dziś po przyjeździe z Torunia już kosztowaliśmy. Wyśmienita. Serdecznie pozdrawiam i dziękuje. Proszę pozdrowić panie siostry.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja