coś innego...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

coś innego...

Postprzez Inka Pt, 05.10.2012 09:12

Droga Aktorko !!
Z zaskoczeniem ( o co chodzi, co się dzieje?) przeczytałam kilka ostatnich postów na Forum : o,Matko !! I tyle za komentarz cały. :(
A teraz z zupełnie innej "beczki" : kupiłam nową powieść Oriany Fallaci, czytam zafascynowana...Powieść jest GRUBA niesamowicie (w jednym tomie trochę niewygodnie się ją czyta, kiedyś wydawano w 2-3 tomach), ale to cieszy, bo "skazuje" na wiele,wiele minut z fascynującą literaturą ! To opowieść o Włoszech, o miejscu-"korzeniach" p.Fallaci, o przodkach, o historii, o zwyczajach, z pięknymi opisami przyrody....Polecam ! Tylko kiedy znajdzie Pani czas na tak OBFITĄ lekturę ?
Powieść ma tytuł : "Kapelusz cały w czereśniach".
Serdeczności.
P.S. W moim ogródku ,przy domu, pnącze pięcioklapu na płocie - wybarwiło się na czerwono-bordowo( jak zwykle o tej porze)..Rano prześwitywało przez liście słońce : stałam długo - patrząc - zafascynowana tym obłędnym PIĘKNEM...
Taki prześwitujacy czerwienią , błyskiem słońca, liść przesyłam Pani... :D
http://www.empik.com/kapelusz-caly-w-cz ... tAodlEUAjA
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: coś innego...

Postprzez Krystyna Janda Pt, 05.10.2012 22:41

Na razie na taką lekturę rzeczywiście nie mam czasu,aleurodę tegorocznejjesieni zauważam....pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja