OCH

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

OCH

Postprzez agnieszka.branicka N, 30.09.2012 15:58

Najdroższa Aktorko !
Dziś miałam przyjemność zwiedzać Och Teatr razem z Panią Marysią i grupą kilku osób. Bardzo dużo dowiedziłam sie o tym miejscu. Najbardziej jednak zaskoczyło mnie to, że na Pani lustrze w garderobie wisi moja pocztówka, którą Pani przysłałam z napisem "TU LICZY SIĘ TYLKO ZDANIE KRYSI". Strasznie mnie to rozczuliło i kompletnie nie mogłam w to uwierzyć :D... Dziękuję, za wszystko co Pani robi, a przede wszystkim za inspirowanie mnie. To właśnie dzięki Pani uwierzyłam, że naprawdę coś mogę osiągnąć...
PS. Strasznie się cieszę na wtorkowe spotkanie w Gazeta Cafe. Na pewno zawitam :D
PS2. Mam pytanie- czy jest możliwość pracy u Państwa w Fundacji jako wolontariusz np. obsługując spektakl albo pomagając w sprawach technicznych itd.? Tak bardzo by mi na tym zależało... Wspomnę jeszcze, że nie ukończyłam 18 roku życia, ale myślę, że to akurat nie jest zbyt duży problem...
Ściskam najserdeczniej
Agnieszka Branicka
ja nie wiem czy ja robię z igły widły, czy widły biorę za igłę...
Avatar użytkownika
agnieszka.branicka
 
Posty: 82
Dołączył(a): Wt, 28.06.2011 21:53
Lokalizacja: Ochota

Re: OCH

Postprzez Krystyna Janda Pn, 01.10.2012 10:19

Bardzo dziękuję i pozdrawiam. Niestety nie przyjmujemy wolontariuszy, przyjmowaliśmy ale bardzo nam to skomplikowało prace w rezultacie. Gdyby coś było, poproszę o pomoc . Co jakiś czas robimy nabór na bileterów. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja