Odnaleziona droga

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Odnaleziona droga

Postprzez Maks N, 30.09.2012 15:32

Droga Pani Krystyno,

Wczoraj miałem przyjemność pójść ze swoją narzeczoną do Och-Teatru na spektakl "Darkroom". Przyznam się szczerze, że dawno nie chodziłem do teatru, bo nie miałem z kim, a samemu to tak obco. Pierwszy raz na żywo widziałem Pani córkę, byłem zauroczony. Nie Nią jako kobietą, lecz ekspresją, jaka z niej emanowała. Nie mogłem od Niej oderwać oczu, charyzma, która wypływa z jej osobowości unosi Ją na piedestał aktorski. Te ruchy, gesty, mimika ciała... cóż za gracja. Poczułem się wczoraj, jakbym na nowo się narodził. Poczułem błogostan duszy.
Myślą niewyobrażalną przez wielu ludzi jest fakt, jacy jesteśmy różni. Wczorajsze dzieło (sztuka) pokazało wizję, przed którą uciekamy, której boimy się. A tak naprawdę wystarczy na pewne rzeczy spojrzeć z punktu widzenia widza.
Na widowni widziałem ludzi w różnym wieku, to miłe, że młodzi nie boją się chodzić do teatru. To miłe, że ich odmienne zdania na temat sztuki, ról i wizji na scenie nie skłócają ich w życiu towarzyskim.
Pierwszy raz miałem zaszczyt być w Och-Teatrze, cóż za fantastyczna pomysłowość w usytuowaniu sceny pomiędzy widownią. Dzięki takiej scenerii widz nie tylko ogląda sztukę, ale wręcz zespala się z nią, nie tylko oczami, ale i duszą uczestniczy w niej. Kiedyś sytuacją niewyobrażalną było być blisko aktora, myśleć jak on, czuć jak on. Jak to dobrze, że te czasy już minęły.
Jestem szczęśliwy, że mogłem iść na sztukę, w której gra Pani córka. Mój apetyt na teatr wzrósł po stokroć.
Zacząłem nowy rozdział swojego życia. Chciałbym podziękować Pani za to, że wydała Pani na świat tak wspaniałego człowieka, jakim jest pani Marysia.

Z najserdeczniejszymi życzeniami - Maksymilian.
Avatar użytkownika
Maks
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 30.09.2012 14:35

Re: Odnaleziona droga

Postprzez Krystyna Janda Pn, 01.10.2012 10:15

Łał! Dzwonie do Marysi żeby przeczytała Pan list. Zapraszamy jak najczęściej z szeroko otwartymi ramionami aktorskimi.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja