"Dieta cud".

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Dieta cud".

Postprzez ada1972 Cz, 27.09.2012 16:22

Szanowna Pani Krystyno,

Ależ u Pani miło: woń pieczonej szarlotki unosi się apetycznie w powietrzu, ciepła, domowa atmosfera. Endorfiny opanowały Forum... Przed Panią jeszcze kilkanaście wypieków przed premierą "Danuty W." - tajemnica jabłuszek została rozwiązana - to na szarlotkę. Z chwilą premiery zanosi się na masową produkcję - bardzo fajny gadżet promujący monodram.... :) Na pewno będzie smacznie, słodko i kalorycznie. Myślę, że po takich ilościach kalorii przydatna będzie "Dieta cud". Właśnie wybieram się na nią w przyszły czwartek do bielawskiego kino-teatru. Miły zbieg okoliczności tematycznej - tytuł sztuki teatralnej precyzyjnie nawiązuje do tematu szarlotki, czyli ciągu przyczynowo-skutkowego....Po spektaklu chętnie podzielę się recepturą diety - może ktoś będzie miał ochotę skorzystać po skonsumowaniu takiej ilości słodkości w Pani wykonaniu...

Pani Krystyno, trzymam kciuki za kolejne szarlotki, za sukces "Danuty W." Życzę Pani, Państwu powodzenia na premierach i sukcesu w wystawianiu monodramu co najmniej na miarę "Shirley", czy "Białej bluzki". Zastanawia mnie jedno - ile jabłuszek Pani obiera podczas jednego spektaklu?....

Przesyłam moc serdeczności i pozdrowień.

Ada Pasiniewicz
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: "Dieta cud".

Postprzez Krystyna Janda Cz, 27.09.2012 19:44

Obieram chyba dziesięć czy jedenaście jabłek. Kończę obierać po grudniu 70. Pieczenie szarlotki mam podzielone na kolejne etapy historii Polski. Na razie nie mogę mówić bo mnie zatyka...co powiem datę to nie mogę się uwolnić od myśli co aj wtedy robiłam, gdzie byłam i co myślałam. Trzeba żeby to opowiedzieć poskromić emocje za wszelka cenę, za wszelka cenę... ach jakie to trudne. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja