Pani i Tamara Łempicka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pani i Tamara Łempicka

Postprzez dariodarecki Pn, 24.09.2012 22:14

Dobry wieczór Pani Krystyno. Znalazłem się tutaj przez przypadek, ale postanowiłem zarejestrować się, aby napisać o moim spostrzerzeniu. Od pewnego czasu interesuję się malarstwem Tamary Łempickiej. Staram się ( narazie nieudolnie) malować kopie jej obrazów. Jestem samoukiem-nigdy nie uczyłem się rysunku ani malarstwa. Kiedyś zobaczyłem okładkę książki z reprodukcją obrazu Tamary i zakochałem się w jej malarstwie. Z czasem zacząłem dowiadywać się o Niej więcej i wtedy spostrzegłem wielkie (fizyczne)podobieństwo między Paniami. Pomyślałem sobie, że tylko Pani mogłaby zagrać rolę tej bardzo ciekawej postaci, tym bardziej że rodaczka nasza jest w Polsce troszkę zapomniana, a za granicami naszego kraju jest na nowo odkrywana. Jestem zwykłym zjadaczem chleba, nie znam się na produkcji filmów, ale sądzę że zwracając się do Pani trafiłem pod właściwy adres. Pani Krystyno, proszę zainteresować się tematem Tamary Łempickiej. Tak bardzo chciałbym zobaczyć film o tej kobiecie z Panią w roli głównej. Jeśli to możliwe będę czekał na odpowiedź. Łączę wyrazy szacunku. Dariusz B.
dariodarecki
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 24.09.2012 21:34

Re: Pani i Tamara Łempicka

Postprzez Krystyna Janda Wt, 25.09.2012 16:12

Bardzo dziękuję jeśli nie możemy zrealizować filmu o Skłodowskiej to myśli pan ze zrealizujemy o Łempickiej? Pozdrawiam. Kj
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja