SPOTKANIE NA ŻOLIBORZU

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

SPOTKANIE NA ŻOLIBORZU

Postprzez agnieszka.branicka Cz, 20.09.2012 18:08

Pani Krystyno
Niesamowita atmosfera panowała podczas projekcji "Człowieka z marmuru" na Żoliborzu. Spotkanie z Panią niezmiernie interesujące. W ogóle wspaniałą inicjatywą jest ten festiwal filmów Andrzeja Wajdy. Nie opuściłam jeszcze żadnego filmu :D

PS.Po spotkaniu z Panią nie miałyśmy jak z koleżanką wrócić do domu, bo nasze autobusy już nie jeździły (licealistek najczęściej nie stać na taksówki). Wpadłyśmy na luźny pomysł, żeby stanąć w w drzwiach Pani samochodu jak Pani w Człowieku z marmuru i poprosić o podwiezienie do Placu Starynkiewicza, bo wiedziałyśmy, że to po drodze do Milanówka :D. Stwierdziłam jednak, że to zbyt nietaktowne i w ogóle cały ten pomysł był niedorzeczny...

PS. Jestem ciekawa, czy dotarły do Pani wysłane przeze mnie pocztówki do, które wysłałam na adres Teatru Polonia (jedna z nich z Włoch, a druga znad polskiego morza z napisem "TU LICZY SIĘ TYLKO ZDANIE KRYSI" :D.

Ściskam najserdeczniej moją ukochaną Aktorkę
Agnieszka Branicka (A.B.)
ja nie wiem czy ja robię z igły widły, czy widły biorę za igłę...
Avatar użytkownika
agnieszka.branicka
 
Posty: 82
Dołączył(a): Wt, 28.06.2011 21:53
Lokalizacja: Ochota

Re: SPOTKANIE NA ŻOLIBORZU

Postprzez Krystyna Janda Cz, 20.09.2012 23:22

Kartki dotarły. Dziękuję. Jak było z dotarciem do domu, wtedy nocą po spotkaniu w Forcie?
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja